Çocuk Diş Hastanesi Antalya

Çocuk diş tedavi

Tedavi Özeti

d

Seans Sayısı

1

Tam İyileşme

1 gün

Zaman Süresi

1 – 2 gün

Hassasiyet

1 gün
]

Anestezi

Gerekirse
Uyarı: Sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 242 334 0107

Çocuk Diş Tedavinin Çeşitleri

Çocuk Diş Hastanesi Atalya’da!

N

Uzman Ekip

N

Sızı Yok

N

Ağrı Yok

N

Etkili Sonuçlar

Çocuk Diş Hastanesi 

Süt dişlerinin çocuklarımızdaki önemini hepimiz biliyoruz. Diş sağlığı çocukluktan itibaren kurunduğu için anne babaların bu konuya zaman ayırmaları gerekmektedir. Çocuklarımızın ağız sağlığını takip etmek ve miniklere sağlığına dikkat etmeyi öğretmek bizim sorumluluğumuzdur.

Hepimiz çocukluktan dişçiye yapılan bu korkunç ziyaretleri hatırlıyoruz. Ama ne mutlu ki, siz ve çocuklarınız için bu artık geçmişte kaldı. Kliniğimiz Atalya Ağız ve Diş çocuklarınızı rahatlıkla ağırlayacak. Çocuk kliniğimizin sloganı “Sakin çocuk, mutlu anne babalar!”

Çocuklar Genelde Hastane Ortamlarından Korkuyor Ne Yapılmalıdır?

Çocuğun diş tedavisi korkusu sorunu diş hekimine gitmenin önemli noktalarından biri olduğu için uzmanlarımız ebeveynler için birkaç ipucu hazırladı.

  1. Çocuk zaten sizin birinci defa seçtiğiniz diş hekimine alıştığı için diş  sık sık değiştirmeye gerek yoktur.
  2. Kliniğe gitmeniz gerekiyorsa, çocuğunuzun en sevdiği oyuncağını veya okumak için bir kitap alın, böylece bebek için bekleme süresi belirsiz ve hoş bir şekilde geçer.

Çocuklar İçin Diş Hekimliği Hizmetleri

Hizmet yelpazemiz çok çeşitlidir:

  • Oluşmuş problemlerin tedavisi: Kanal tedavisi, dolgu, diş çekimi, yer tutucu gibi tedavilerin tamamını kapsar.
  • Çocukların süt dişleri ile daimi dişlerinde var olan çürüklerin ve bu çürükler sonucunda oluşmuş olabilecek diş doku kayıplarının kaplamalar ile tedavileri.
  • Çocuklarda kanal tedavileri.
  • Çocuklarda diş eti hastalıklarını önleme amaçlı tedaviler.

Atalya  Kliniğin’deki pediatrik diş hekimi, küçüklerinizin diş sorunlarının doğru ve profesyonel teşhisini gerçekleştirir. En önemlisi ağrısızdır. Bu nedenle, anneler çocuklarının problem yaşamayacaklarını bilmelidirler.

Neden  Atalya Ağız ve Diş Kliniğini Seçiyoruz ? 

Pediatrik diş hekimliği Atalya Diş, sadece çocuğu iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda çocuğun stresini, olumsuz duygularını ve korku duygusunun gelişmesini de engellemeyi kendine görev edinmiş deneyimli doktorlardan oluşan bir ekiptir. 

Böylece diş hekimliğimizi tercih ederek öncelikle çocuğunuzun huzurlu olması için seçmiş olursunuz.

Atalya Ağız ve Diş Kliniği ,çocuğunuzun ağız boşluğu için size güvenli ve rahat bir tedavi sunar.  Çocuğunuza sağlıklı bir diş ve olumlu bir diş hekimi deneyimi yaşatın.  Çocuklar bizimle beraber dişlerini tedavi etmekten korkmuyorlar!

İletişim Formu

Detaylı bilgi için iletişime geçin.

9 + 1 =

Lamine Diş Kaplama

Lamine Diş Kaplama

Lamine Diş KaplamaTedavi Özeti 2 1 gün 1 hafta 20 yıl 1 gün Lokal Uyarı: Sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 242 334 0107 Diş Kaplama...

daha fazla bilgi edinin
Call Now Button
×