Gündelik yaşamın konforunu en çok etkileyen faktörlerden biri de ağız ve diş sağlığıyla ilgili problemlerdir. Gerek ülkemizde gerekse de tüm dünyada ağız ve diş sağlığı problemleri neredeyse her insanın yaşadığı bir problemdir. Diş çürükleri, diş eti sorunları ve pek çok farklı problem bu kapsamda karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada Antalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak sizlere üstün bir hizmet vadetmekteyiz. Bizimle iletişime geçerek sunduğumuz avantajlardan yararlanabilir, çok daha sağlıklı bir gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Pek çok insan önemli bir ağrıya dönüşmediği sürece ağız ve diş sağlığı problemlerini ihmal etmektedir. Ancak bu noktada tedaviyi ertelemenin bir çözüm olmadığını vurgulamak gerekir. Üstelik tedaviyi ertelemek basit ağız ve diş sağlığı problemlerinizin kronik komplikasyonlara dönüşmesine sebep olabilmektedir. Bu da gerek tedavi süreci gerekse de diş sağlığınız açısından daha fazla etkiyi beraberinde getirmektedir.

Antalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak bu noktada sizlere kapsamlı çözümler vadettiğimizi vurgulamak isteriz. Uzman doktorlarımız yanı sıra güncel teşhis ve tedavi ekipmanlarıyla zenginleştirdiğimiz merkezimiz, diş ve ağız sağlığıı bakımından pek çok olanak barındırmaktadır. Sayfamız üzerinden hizmetlerimizi inceleyebileceğiniz gibi bize ulaşarak da sizlere sunduklarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi pek çok insan hayatının farklı dönemlerinde çeşitli ağız ve diş sağlığı problemleriyle karşılaşmaktadır. Bu noktada Kepez Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak sizlere her türlü konuda çözüm sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Bu doğrultuda hizmetlerimizden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Diş çürüklerinizi doldurmak için yararlanabileceğiniz amalgam dolgular için bizimle iletişim geçebilirsiniz. Diş dolgusu uygulamalarında son derece deneyimli diş hekimlerimiz sizler için en ideal tedavi tipini belirleyerek hemen uygulamaya geçecektir. Bu noktada dolgu malzemesi bakımından da sizlere uzun ömürlü çözümler sunmaktayız.
  • Benzer bir biçimde kompozit dolgu uygulamalarımızla da doğal ve sağlıklı bir gülümsemeye kavuşmanıza yardımcı olmaktayız. Halk arasında daha çok beyaz dolgu olarak bilinen kompozit dolgu, dişin doğal görünümünü korur.
  • Bu noktada doktorlarımızın estetik diş hekimliği açısından da deneyimli olduğunu vurgulamak isteriz. Tedavi süreci sonrasında dişleriniz gerek işlevsellik gerekse de estetik açıdan doğallığından hiçbir şey kaybetmez.
  • Endodonti kanal uygulamaları söz konusu olduğunda da sizlere pratik ve etkili bir tedavi vadetmekteyiz. Daha çok kanal tedavisi olarak bilinen endodonti uygulaması diş sinirlerinin kendisini onaramadığı durumlar için idealdir. Özellikle derin çürüklerde kanal tedavisi efektif bir çözümdür.
  • Kaplama ve prototetik diş tedavileri için de bize ulaşabilirsiniz. Protetik diş, eksik olan dişlerinizin ağız dokunuzla uyumlu materyallerle doldurulduğu uygulamalardır. Kaplama nedir sorusuna ise özellikle hassasiyeti yüksek dişlerinizin zirkonyum ya da porselen gibi malzemelerle kaplanarak işlevsellik kazanması şeklinde cevap vermek mümkündür.
  • Dişlerin uyum bakımından ilişkilerini geliştiren ortodonti tedavisi konusunda da ekibimiz son derece deneyimlidir. Plak telsiz ortodonti olanağıyla diş yapınızı düzenlerken doğal görünümünü de korumaktayız.
  • Ağız, diş ve çene cerrahisi uygulamalarıyla sizlere beklentilerinizi aşan bir tedavi olanağı sunmaktayız. Anestezi altında tüm diş, çene ve çene eklemi komplikasyonlarını ortadan kaldırmaktayız.
  • Bu noktada teşhis röntgen uygulamaları ile komplikasyon kaynağını doğru bir biçimde analiz etmeye önem verdiğimizi de belirtmek isteriz. Böylelikle başlangıçtan itibaren sizler için en ideal tedavi programını hazırlamaktayız.

Kepez Şubesi

Antalya Kepez Ağız ve Diş Sağlığı olarak Kepez bölgesindeki tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinize üstün bir profesyonellikle çözüm üretmekteyiz. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek Antalya Kepez Diş Polikliniği olarak sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kepez Diş Polikliniği, Papatya Ağız ve Sağlığı ismiyle Sütçüler Mahallesi’nde bulunmaktadır. Otobüs ile ulaşım için Sütlüce Mahallesi’nden geçen hatları kullanabilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığı problemleri pek çok insanın gündelik hayat konforunu son derece azaltan faktörlerden biridir. Ancak çözüm açısından baktığımızda kısa süreli tedavi programlarıyla bu tür problemlerden kurtulmanız oldukça kolaydır. Kepez Diş Polikliniği olarak bu doğrultuda sizlere kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Tedavi süreci boyunca sürekli sizi bilgilendirerek endişelerinizi ortadan kaldırmaktayız. Efektif ağız ve diş sağlığı uygulamaları için sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
×