Antalya Gülüş Tasarımı

 

Hayatta en mutlu anlarımızda yüzümüzden gülümsemeler eksik olmaz. Ancak diş yapısındaki muhtemel problemleri sorun eden kişiler, bu keyifli anların tadını pek çıkaramazlar. Toplum içerisinde özgüvenle gülebilen insanlar, kozmetik diş sorunları yaşamayan ve parlak gülümsemelere sahip olanlardır. Oysa ki bu insanlardan biri olmak ve hayattan keyif alarak gönül rahatlığıyla gülümsemek hiç de zor değil. Günümüzde gelişen diş beyazlatma, çarpık ve çapraşık dişleri düzeltme, diş eti hastalıkları giderme yöntemlerine sahip olan estetik diş hekimliği çalışmalarıyla mükemmel gülüşlere sahip olmak mümkün. Dijital gülüş tasarımı sayesinde siz de mutlu anlarını özgürce yaşayanlardan olabilirsiniz. Gülüş estetiği, Antalya şehrinde yer alan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde uzman kadromuz tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Antalya gülüş tasarımı ihtiyaç duyulduğu takdirde hayal ettiğiniz gülüşe kavuşmanızı vaat eder.

 

Gülüş Tasarımı Nedir?

 

Mükemmel bir gülüşe sahip olmak, yüzünüzü çekici haline getirebilir. Antalya gülüş tasarımı ile sizlerin de bu özelliğe sahip olmasını sağlıyoruz. Peki nedir bu dijital gülüş tasarımı?

Gülüş tasarımı dişlerinizin yapısını şekillendirerek size yeni bir gülümse kazandırır. Bu tasarım işlemi şu uygulamaları kapsamaktadır:

 • Diş beyazlatma işlemi
 • Çarpık ve çapraşık diş yapısının düzeltilmesi
 • Diş eti hastalıkları tedavisi
 • Güçlendirilmiş tam seramik diş kaplamaları
 • Laminate veneer diş kaplamaları
 • Porselen kaplamalar
 • Telsiz ortodonti invisalign şeffaf plak uygulaması

Antalya gülüş tasarımı için yaptığımız uygulamaların tamamının herkes için uygun olmadığının altını çizmekte fayda var. Konuya dair tüm detayları muayene olduktan sonra öğrenebilirsiniz. Keza muayene olduktan sonra sizi mükemmel gülümsemeye kavuşturmamız için ihtiyaç duyduğunuz uygulamalar belirlenir. Profesyonel bir şekilde sizlere uygulanması sağlanır. Böylece sizleri uzun süre meşgul edecek diş teli tedavisine gerek kalmadan gülüşünüzü tasarlamış olursunuz.

Gülüş tasarımı fiyatları Antalya bölgesinde uygulamanın yapıldığı polikliniklere göre değişiklik göstermektedir. Alanında uzman kadroya sahip olan Polikliniğimiz sizlere istediğiniz kozmetik diş yapısını üstün kalitede hizmetlerle sağlarken bütçe dostu fiyatlar sunmaya da özen gösterir. Fiyat bilgisi almak ya da randevu ayarlamak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Gülüş Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Antalya gülüş estetiği yaptırmak isteyen kişiler için birçok farklı alternatife sahip bir şehirdir. Bu yüzden en avantajlı polikliniği seçmek sizler için zor bir süreç olabilir. Öyle ki en iyi kozmetik diş uygulamalarından faydalanmak isteyen kişiler bazı konuları merak edilebilir. Polikliniğimizde gerçekleştirilen gülüş tasarımı uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi edinebilmeniz adına bu soruları sizler için cevapladık.

 

Gülümseme Tasarımına Kaç Diş Dahil Edilir?

 

Gülümseme tasarımınız yapılırken uygulamalara kaç dişin dahil edileceği ağız yapınıza göre değişiklik gösterir. Gülümseme hattı, dudaklardaki kavis, bukkal (yanak)  koridor boşluğu özellikleri gibi etkenlere göre kaç diş için uygulamaya yapacağı belirlenir. Yan dişleriniz ve yanaklarınız arasında oluşacak olan boşluk ise bukkal koridordur. Bu bölgedeki boşluk normalde olması gerektiğinden daha büyük ya da daha küçük olursa gülümselemelerde istenmeyen görüntüler oluşmasına sebebiyet verebilir. Dolayısıyla müdahale edilmesi gereken diş sayısı da artar. Elbette ki çarpık ve çapraşık olan diş sayısı da uygulamalara dahil edilecek diş miktarını etkileyen faktörlerdendir. Yani ne kadar çok müdahaleye ihtiyaç duyuyorsanız o kadar çok diş üzerinde işlem yapılabilir. Yine de ortalama olarak 6-10 arasında dişe uygulama yapıldığını söyleyebilmek mümkün. Bu uygulamalar çoğunlukla üst ön dişlere yapılsa da arkada kalan dişler için müdahaleye ihtiyaç duyabilecek kişiler de mevcuttur. Bazı durumlarda ise çene yapısı da ideal gülüş tasarımını elde etmeye elverişli olmayabilir. Böyle koşullarla karşılaşıldığında çene tedavisi de sürecin önemli bir parçası haline gelebilir.

 

Gülümseme veya Gülüş Tasarımı Hangi Süreçleri İçerir?

 

Antalya gülüş tasarımı hizmetleri veren polikliniğimizde bu uygulamalar, alanında uzman diş hekimlerimiz aracılığıyla profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Gülümseme tasarımı süreçleri de yine bu diş hekimleri tarafından belirlenir. Bu süreçler kişinin mükemmel gülüş tasarımına sahip olması için ihtiyaç duyduğu uygulamalara göre değişiklik gösterebilir. Antalya gülüş tasarımı ihtiyacınızı karşılamak için geçireceğiniz süreçler ortalama olarak şu şekildedir:

 • Radyolojik ve klinik olarak muaye işlemi gerçekleştirilir.
 • Muayenede elde edilen sonuçlara göre bir tedavi planı hazırlanır.
 • Gülüş tasarımı öncesinde yapılması gereken bir tedavi varsa yapılır.
 • Dişlere kaplama yapılacaksa diş minesi aşındırılır.
 • Aşındırılan dişlerin ölçüsü alınır ve aynı seansta geçici kaplamalar yapıştırılır.
 • Laboratuvar ortamında diş kaplamaları hazırlanır.
 • Ağız ve diş yapınıza mükemmel seviyede uyum sağlayacak olan kaplamalar dişlerinize yapıştırılır.

Bu uygulamalar dışında ekstra tedavi yöntemlerine ihtiyaç duyan kişiler için süreç değişiklik gösterebiliyor. Örneğin cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyacak kişilere öncesinde diş teli tedavisi uygulanabilir. Konu ve süreç hakkında daha detaylı bilgi almak için polikliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Gülümseme veya Gülüş Tasarımı Kimler İçin Uygundur?

 

Antalya gülüş tasarımı uygulamaları alanında talebin yüksek olduğu şehirlerden biridir. Birçok kişi bu talebe sahip olduğu için kendisinin gülümseme tasarımına uygun olup olmadığını da merak edebilir. Polikliniğimizde etkileyici bir gülümsemeye sahip olmayı talep eden herkes için gülüş tasarımı uygulamaları yapılmaktadır. Bu noktada engelliler için diş tedavisini ve estetik uygulamaları kolaylaştıracak imkanlarımızın olduğunun da altını çizmekte fayda var.

Polikliniğimiz en üstün kalite hizmetleri en uygun fiyata almanızı ve bu esnada çok rahat koşullarda tedavi görmenizi sağlamayı hedeflemektedir. Siz de yüzünüzü en çekici haline getirebilecek gülümsemeye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

 

Gülüş Tasarımı İşlemi Acıtır Mı?

 

Gülüş tasarımı işlemleri esnasında kesinlikle acı hissedilmez. Ağız ve diş sağlığı için uygulanan birçok işlemde olduğu gibi gülüş tasarımında da acıtacak işlemler yapılmadan önce bölgenin uyuşturulması sağlanır. Estetik diş hekimliği etkileyici dişlere ve gülüşe sahip olmanız için yapılacak işlemlerde canınızın yanmaması için de özel yöntemler geliştirmiştir.

Yeni gülüşünüze ve diş yapınıza alışmanız için biraz süre gerekeceğinden dolayı zaman zaman hassasiyet duyabilir yani tuhaflık hissedebilirsiniz. Ancak bu da kısa sürede düzelecektir. Uygulamanız tamamlanır tamamlanmaz rutin hayatınıza dönebilirsiniz. Gülüş tasarımı işlemlerinde kesinlikle acı söz konusu değildir.

 

Gülüşümü Düzeltmek Ne Kadar Sürer?

 

Antalya gülüş estetiği işlemleri; laminate veneer diş kaplamaları, porselen kaplamalar, telsiz ortodonti ivisalign şeffaf plak ve güçlendirilmiş tam seramik uygulamaları gibi yöntemleri içerisinde barındırabildiğinden dolayı biraz uzun sürebilir. Protetik diş tedavisi ya da implant tedavileri ortodonti alanındaki kapsamlı yöntemler olduğundan dolayı bu uygulamalara ihtiyaç duyan kişilerin gülüş tasarımı daha da kapsamlı süreçler içerebilir. Ortalama uygulamalar içeren bir gülüş estetiği yaklaşık 5-7 gün sürebilir.

 

Gülümseme Yolculuğunuza Başlayın

 

Etkileyici bir gülümsemeye sahip olmak sizi birçok alanda bir adım öne taşır. Özgüvenli bir şekilde gülümsemek ve keyifli anlarınızda doya doya kahkaha atabilmek size büyük bir hayat kalitesi kazandıracaktır. Bundan dolayıdır ki gülüş estetiği Antalya bölgesinde oldukça çok talep gören bir uygulamadır. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz bütün bu talepleri üstün kalite hizmet anlayışı ile karşılayabilmekten gurur duymaktadır. Siz de estetik bir gülüşe sahip olmanın mükemmel avantajlarından bir an önce faydalanmak istiyorsanız gülümseme yolculuğunuza başlayın. Ağız ve diş sağlığı hakkındaki her türlü bilgiyi edinmek ve polikliniğimizden randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
×