Kepez Dokuma Diş Kliniği

Atalya Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği

0 545 526 66 02

 

Konyaaltı Liman Diş Kliniği

Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

0 242 259 58 53

Muratpaşa Lara Diş Kliniği

Atalya Diş ve Ağız Sağlığı Polikliniği

0 535 458 48 01

 

Muratpaşa Doğu Garajı Diş Kliniği

Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

0 242 312 50 24

 

Antalya Acil Diş Hekimliği

Antalya acil diş hekimliği sağlık hizmetlerinde önemli bir konumda olup, birçok tedavi yönteminin uygulandığı bir alandır. Çünkü ağız ve diş sağlığı problemleri gündelik hayatın konforunu ciddi oranda etkileyen komplikasyonlardır. Özellikle ani diş ağrıları ve diğer problemlerde hemen müdahale gerek sağlık gerekse de yaşam konforu açısından büyük önem taşır. Bu doğrultuda Antalya acil diş hekimliği hizmetlerimiz kapsamında sizlere nitelikli bir hizmet vadetmekteyiz. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Tıpkı diğer sağlık sorunlarında olduğu gibi ağız ve diş sağlığında acil müdahale büyük önem arz etmektedir. Buna ek olarak ani gelişen komplikasyonlara karşı yapılacak acil müdahaleler özel uzmanlık değildir. Çünkü acil diş hekimliği söz konusu olduğunda sorunun ortaya çıkardığı etkileri minimize etmek esas hedeftir. Daha sonra sorunu tamamen ortadan kaldırmak için gereken tedavileri ayrıca ele almak gerekir. Bu noktada Antalya nöbetçi dişçi ihtiyacınızı yanıtlamak üzere uzmanlarımızın 7 gün 24 saat taleplerinizi beklediğini vurgulamak isteriz.

Özellikle nöbetçi diş hekimi Antalya bölgesi söz konusu olduğunda bulunması zor hizmetler arasında gelmektedir. Bu anlamda Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak önemli bir ihtiyacı giderdiğimiz inancını taşımaktayız. Diğer tüm ağız ve diş sağlığı gereksinimlerinizin yanı sıra acil bir diş hekimliği desteği için de bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz iletişim kanallarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Nöbetçi Diş Kliniği ACİL

Antalya nöbetçi diş hekimi desteğimizle sizlere 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktayız. Ağız ve diş sağlığı söz konusu olduğunda acil müdahale gerektiren durumlarla karşılaşmak son derece sık rastlanılan bir durumdur. Darbeye bağlı kırılmalar ya da kesikler gerek diş gerekse de ağız dokusunda ağrı ve farklı komplikasyonlar ortaya çıkarabilir. Bu noktada uzman bir doktorun hızlı bir biçimde duruma müdahale etmesi sorunun büyümemesi açısından önemlidir.

Nitekim ağrılı diş rahatsızlıklarında acil bir müdahalede bulunmak hastanın konforu için de büyük önem taşımaktadır. Diş ağrısı bilindiği üzere insan vücudundaki en şiddetli ağrı kaynaklarından biridir. Bu anlamda ciddi bir diş ağrısı kişiyi uykusundan edebileceği gibi gündelik hayattaki verimi de ciddi ölçüde düşürecektedir. Antalya nöbetçi dişçi desteğimizle böylesi olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için sizlere tam destek sunmaktayız. Sayfamızı inceleyerek acil diş hekimliği hizmetlerimizin yanı sıra diğer hizmetlerimiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Antalya Nöbetçi Diş Kliniği

Ağız ve diş sağlığı problemlerinizi gidermek için Antalya diş polikliniği olarak sizlere hizmet sağlamaktayız. Uzman ve geniş bir kadroyla çalışan merkezimiz sizlere son derece kapsamlı bir destek sunmayı amaçlamaktadır. Buna ek olarak kliniğimizin teknik imkanlar açısından da son derece gelişmiş olduğunu vurgulamak isteriz. Bu doğrultuda acil randevular için bizimle iletişime geçerek sizin için en ideal saatte muayene gerçekleştirebilirsiniz.

Sindirim sisteminin başlangıcı olan ağız, aynı zamanda insanın en göz önünde bulunan organıdır. Bu doğrultuda ağız ve diş çevresinde ortaya çıkan sorunlar vücudun pek çok işlevini ve aynı zamanda da görünümünü etkilemektedir. Acil müdahhale gerektiren diş hastalıkları söz konusu olduğunda ise sıklıkla karşılaştığımız belli rahatsızlıkların olduğunu söylemek mümkündür. Bu doğrultuda sıralayabileceğimiz bazı hastalıklar şunlardır:

  • Diş kırılması: Muhtemelen en çok rastlanan ani diş rahatsızlıklarından biri diş kırılmasıdır. Diş hekimlerimiz gerek darbe gerekse de ufalanma kaynaklı diş kırılması sorunlarında sizlere ideal çözümler vadetmektedir. Buna ek olarak kliniğimize ulaşana kadar ağzınızı suyla çalkalayarak soğuk kompres uygulamak da rahatsızlığınızı bir nebze azaltabilir.
  • Dil ve dudak ısırılması: Sık rastlanan bir diğer ani ağız ve diş sağlığı problemli dil ve dudak ısırmaktır. Hafif ısırıklar keskin bir acı yaratsa da çoğu zaman tehlikesiz ve geçidir. Ancak uzun süreli kanama ve ağrılarda bizimle iletişime geçerek muayene olabilirsiniz.
  • Diş ağrısı: Pek çok farklı sebebe bağlı olan diş ağrıları gündelik yaşamı çekilmez bir hale getirebilecek güçtedir. Şiddetli diş ağrılarında acil muayene ve müdahale imkanlarımızdan yararlanabilir, daha sonra diş hekimlerimizle birlikte ağrının altında yatan asıl sorunun tedavisine geçebilirsiniz.
  • Çene kırığı: Ciddi bir komplikasyon olan çene kırıklarında hemen müdahale yapabilmemiz için bizimle irtibata geçmelisiniz. Bu tür durumlarda muayene ve tetkikler sonrasında operasyon yapılıp yapılmayacağına karar vermek gereklidir. Diş sağlığı polikliniği olarak sizlere kapsamlı bir çene cerrahisi desteği sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Her türden acil diş hekimliği ihtiyacınız için bize ulaşarak profesyonel bir destek alabilirsiniz. Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak sizlere Konyaaltı ve Kepez bölgelerinde hizmet sağlamaktayız.

Tedaviler

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi acil diş ve ağız sağlığı sorunlarında öncelikle semptomun ortadan kalkmasını amaçlamaktayız. Bazı ağız ve diş sağlığı hastalıklarında tek bir müdahale yeterli olmaktadır. Yine de çoğu zaman uzun zamanlı ve birkaç müdahale gerektiren tedavi planlarına ihtiyaç vardır. Bu doğrultuda acil müdahale sonrasında hekimlerimizle birlikte sizin için en ideal tedaviyi planlayabilirsiniz. Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak sunduğumuz tedavi hizmetlerinin bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Diş çürükleri için diş hekimizlerimiz sizlere kesin çözümler sunmaktadır. Bu noktada dişteki çürüğün durumuna göre hekiminizle birlikte karar almanız oldukça önemlidir. Kimi çürükleri diş dolgusu ile ortadan kaldırmak mümkünken kimileri içinse kanal tedavisi gerekli olmaktadır.
  • Kırık ya da çektirdiğiniz dişleriniz için implant ve protez desteği sağlamaktayız.
  • Çocuklara özel diş muayenesi ve tedavileri alanında tecrübeli doktorlarımızın olduğunu vurgulamak isteriz. Özellikle ebeveynlerin sıklıkla talep gösterdiği diş teli düzeltme alanında sizlere kusursuz bir sunmaktayız.

Hekime Sorun

Doğrudan muayene ve tedavi hizmetlerimizin dışında da Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak sizlere destek olmaktayız. Bu doğrultuda hekimlerimize yöneltmek istediğiniz sorularınızı sayfamız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz. Uzman doktorlarımız, ağız ve diş sağlığıyla ilgili tüm sorunlarınızı içtenlikle yanıtlayarak sizlere önerilerde bulunmaktadır. Soru sormanızın akabinde hekimlerimizden randevu alarak daha kapsamlı bir tedaviye adım atabilirsiniz.

Call Now Button
×