Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği uzman hekim kadrosu ve teknolojiye bağlı olarak geliştirdiği teknik alt yapısı ile her geçen gün yurtdışından daha fazla ilgi görmektedir.

 

Uluslararası standartlarda hizmet vermekte olan polikliniğimiz, yurtdışı hastalarımızın da diş tedavilerini gerçekleştirmekte ve yüksek standartlarda hizmet vermektedir.
Polikliniğimize gelmeden önce hastalarımızın [email protected] mail adresine panaromik röntgenlerini ulaştırmaları yeterlidir. Böylece hekimlerimiz tarafından uygulanacak tedavi, süresi ve fiyat bilgisini hastalarımıza ulaştırabilmekteyiz. Arzu eden hastalarımız için öncesinde haber vermeleri kaydıyla havaalanından hastanemize veya otellerine transferlerini de gerçekleştirmekteyiz.
Hastalarımız arzu ederler ise polikliniğimizin anlaşmalı olduğu 3 ila 5 yıldızlı otellerde konaklamalarını sağlamaktayız. Uygulamakta olduğumuz diş turizmi sayesinde Ülke tanıtımına katkıda bulunarak, hastalarımıza cazip fiyatlar ile hem tedavi hem de tatil olanağı sunmaktayız.
Diş turizmi için Antalya‘yı seçmenizde en önemli faktörlerden biri dünya çapında kaliteli doktorların bulunduğu bir kent olması en önemli faktördür. Ayrıca cazip fiyatlar ve bunun yanı sıra bir tatil cenneti olması da diğer faktörlerin arasında yer almaktadır.
Antalya’da yaptırmak istediğiniz diş tedavileriniz için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiği bize mail yolu ile gönderdiğiniz panaromik diş röntgeniniz sayesinde sizlere aktarılacaktır.
Atalya Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinği olarak yıllardır hem yurtdışından, hemde yurtiçinden bir çok hastanın tedavisinde kazandığımız deneyimler ve uzman kadromuz sayesinde hastalarımız tedavilerinin ardından kendilerinden ve gülüşlerinden emin bir şekilde kliniğimizden ayrılmışlardır.
Yurtdışı hastalarımız Antalya’ya gelmeden önce tedavi süresi için onlara yaklaşık bir zaman aralığı veriyoruz. Ayrıca tedavi süresince aile üyelerinin yanınızda olmasında da bir sakınca olmayacağını belirtmek isteriz.
Call Now Button
×